Trwa ładowanie...
d17ce73

Kolejne dwie nastolatki zatruły się dopalaczami?

Czarna seria związana z zażywaniem przez młodych ludzi środków odurzających zdaje się nie mieć końca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejne dwie nastolatki zatruły się dopalaczami?
d17ce73

Dziś po południu do szpitala przy ulicy Niekłańskiej trafiły dwie 15-latki, u których lekarze podejrzewają zatrucie dopalaczami. Rzecznik placówki poinformował, że nastolatki były silnie pobudzone dlatego wymagały natychmiastowej interwencji lekarzy. Objawy, jakie u nich występowały mogą wskazywać na zażycie silnych środków odurzających.

Obie dziewczyny zostały przywiezione przez załogę pogotowia ratunkowego. Na chwilę obecną nie są natomiast znane okoliczności, które spowodowały taki ich stan. Jeśli badania toksykologiczne potwierdzą zażycie dopalaczy, będziemy mogli mówić o prawdziwej czarnej serii zatruć tymi środkami w stolicy. Przypomnijmy, że w niedzielę do szpitala przy Niekłańskiej trafił młody mężczyzna, który zażył niezwykle groźny dopalacz o nazwie "Mocarz". Pisaliśmy o tym tutaj .

Sytuacja okazała się na tyle niepokojąca, że sprawą zajęli się przedstawiciele warszawskiego ratusza. Wraz z policją , strażą miejską oraz prokuraturą dyskutowali m.in. na temat przeciwdziałania skutkom zażywania tych substancji.

d17ce73

Przeczytajcie też: Będą zarzuty po tragicznym wypadku w Centrum Szkolenia Policji

Podziel się

Podziel się opinią

Share

d17ce73

d17ce73
d17ce73