Trwa ładowanie...

Kolejne kradzieże rowerów w Mokotowie i Wilanowie

Przypominamy właścicielom rowerów o ich oznakowaniu!

Kolejne kradzieże rowerów w Mokotowie i Wilanowie
dr601ti
dr601ti

Kolejnych złodziei rowerów zatrzymali policjanci z Mokotowa i Wilanowa. Jan F. oraz Tomasz E. już wczoraj usłyszeli zarzuty. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności!

Jan F. został zatrzymany w miejscu zamieszkania przez mokotowskich policjantów zwalczających przestępczość. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że może mieć on związek z ostatnimi kradzieżami jednośladów na terenie Mokotowa. Policjanci ustalili, że 20-latek ukradł rower wart 1.500 złotych z klatki schodowej bloku przy ulicy Woronicza, a dwa dni później zabrał jednoślad ze stojaka przy ulicy Postępu. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty.

Natomiast w ręce wilanowskich policjantów trafił Tomasz E. Mężczyzna został przyłapany przez pracownika ochrony na próbie kradzieży roweru przy ulicy Hlonda. Funkcjonariusze znaleźli przy nim nożyce do cięcia metalu. Okazało się, że 30-latek dzień wcześniej ukradł w tym samym rejonie rower wart 4 tys. złotych. Tomasz E., który był już karany za podobne przestępstwa usłyszał dwa zarzuty w warunkach recydywy.

Przypominamy o akcji „Nie daj szansy złodziejowi – oznakuj swój rower” , której głównym celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru. Rowery można oznakować w Komendach Rejonowych Policji i Wydziale Ruchu Drogowego KSP.

dr601ti
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr601ti