Trwa ładowanie...

Kolejne propozycje Trzaskowskiego dla mieszkańców Ursynowa. "Darmowe żłobki i 500 dodatkowych miejsc"

- Każde dziecko będzie miało darmowy żłobek. Będziemy budowali te żłobki w dzielnicach, zapewniali dodatkowe miejsca, a tam, gdzie ich zabraknie, będziemy dopłacali do żłobków prywatnych - zapewnia kandydat PO na prezydenta Warszawy.

Share
Kolejne propozycje Trzaskowskiego dla mieszkańców Ursynowa. "Darmowe żłobki i 500 dodatkowych miejsc"Źródło: East News, fot: Mariusz Grzelak
d2imtmq

Podczas czwartkowej konferencji Rafał Trzaskowski przedstawił trzy najbardziej podstawowe propozycje dla mieszkańców Ursynowa.

Szpital Południowy

- Po pierwsze Szpital Południowy, bardzo ważna inwestycja dla Ursynowa. Najważniejsze jednak, żeby tutaj warszawiacy i z Ursynowa, i z okolicznych dzielnic mogli znaleźć opiekę geriatryczną i pediatryczną. Wszyscy, jak z nimi tutaj rozmawiam na Ursynowie, te dwa aspekty podkreślają cały czas - tłumaczy poseł. Zaznacza, że Ursynów ponad 150 tys. mieszkańców, "to jest niezwykle istotne, żeby mógł się zatroszczyć w swoim Szpitalu Południowym i o seniorów, i o nasze dzieciaki".

Edukacja

- Druga kwestia, związana z edukacją, 500 dodatkowych miejsc w żłobkach, 600 dodatkowych miejsc w przedszkolach, i również wybudujemy nową szkołę na Kabatach - obiecuje Trzaskowski. Dodaje, że każdy warszawiak, każde dziecko będzie miało darmowy żłobek. - Będziemy budowali te żłobki w dzielnicach, zapewniali dodatkowe miejsca, a tam, gdzie ich zabraknie, będziemy dopłacali do żłobków prywatnych - powiedział polityk.

d2imtmq

Parkingi

- Setki nowych miejsc parkingowych, tutaj na Ursynowie. O tym też bardzo często rozmawiamy, zwłaszcza tam gdzie są sklepy musimy takie dodatkowe miejsca zapewnić - podsumował Rafał Trzaskowski.

Zobacz także: "Fake, dno, manipulacja". Bartosz Kramek o filmie z udziałem jego żony

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2imtmq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2imtmq
d2imtmq