Trwa ładowanie...

Kolejne zmiany w ruchu drogowym. Trwa przebudowa Trasy Armii Krajowej

Zwężenie ulic, zmiana lokalizacji przystanków, zamknięte odcinki jezdni - to nas czeka w najbliższych dniach.

Kolejne zmiany w ruchu drogowym. Trwa przebudowa Trasy Armii Krajowej
d3ly4q4
d3ly4q4

Prace budowlane trwają na całym odcinku drogi – od ul. Modlińskiej do Powązkowskiej. Samochody jeżdżą w obydwu kierunkach wyremontowaną już północną nitką trasy a ekipy budowlane weszły na część południową.W związku z tym, w najbliższych dniach szykują się kolejne zmiany w ruchu drogowym.

Dziś 22 maja od godz. 10.00 do 12.00 na odcinku ok. 30 metrów zwężona prawostronnie zostanie jezdnia Trasy Armii Krajowej w stronę mostu gen. S. Grota-Roweckiego na zjeździe z wiaduktu nad ul. W. Broniewskiego. Kolejne zmiany pojawią się wieczorem o godz. 22.00. Zostaną wtedy otwarte przebudowane jezdnie zbiorczo-rozprowadzające pomiędzy ul. W. Broniewskiego i ul. gen. S. Maczka oraz pomiędzy ul. W. Broniewskiego a ul. Żelazowską. Należy zwrócić również uwagę na to, że z piątku na sobotę lokalizacja przystanków autobusowych w rejonie ul. Żelazowskiej i gen. S. Maczka zostanie zmieniona. Te zastępcze pojawia się w pobliżu stałych.

W niedzielę, 24 maja ok. godz. 22.00 wyłączona z ruchu zostanie jezdnia wjazdowa z Trasy AK (od strony al. Prymasa Tysiąclecia) na skrzyżowanie z ul. Powązkowską. Kierowcy, którzy będą chcieli dojechać do ul. Powązkowskiej pojadą południową jezdnią główną Trasy AK, następnie przez przewiązkę przejadą na południową jezdnie zbiorczo-rozprowadzającą, którą dojadą do skrzyżowania z ul. W. Broniewskiego i dalej ulicami Z. Krasińskiego lub L. Rudnickiego do ul. Powązkowskiej. *Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca lipca. *

Od 25 do 29 maja od godz. 22.00 do 6.00, warszawiacy muszą również przygotować się na naprzemiennie zwężaną do jednego pasa ruchu jezdnię ul. Jagiellońskiej prowadzącą w kierunku Ronda S. Starzyńskiego. Istnieje również możliwość chwilowego wstrzymania ruchu.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich zmian w ruchu drogowym można znaleźć na stronie internetowej Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym . Można tam również zamówić bezpłatną usługę SMS lub newsletter na
bieżąco informującą o utrudnieniach w ruchu w Warszawie.

d3ly4q4
d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4