Trwa ładowanie...

Kolejny cios w przestępczość narkotykową!

Uprawiał konopie indyjskie w domu. Policja znalazła w mieszkaniu prawie 7 gramów!

Kolejny cios w przestępczość narkotykową!
d4dxi76
d4dxi76

Niezwykle skomplikowane działania operacyjne policjantów z wydziału kryminalnego doprowadziły do zatrzymania 47-letniego mieszkańca gminy Wiązowna. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna prowadził uprawę konopi indyjskich. Podejrzewany jest też o udzielanie narkotyków, w tym osobom nieletnim.

Policjanci zapukali do drzwi jego domu późnym wieczorem. Nie przez przypadek - z zebranych pieczołowicie przez funkcjonariuszy z wydziału kryminalnego informacji operacyjnych wynikało, że zamieszały tam 47- letni mężczyzna może odpowiadać za posiadanie rozprowadzanie środków odurzających.

Mieli rację. Słowo konopiami się stało. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili sadzonki konopi indyjskich oraz prawie 7 gramów marihuany. 47-latek został zatrzymany. To kolejny cios w przestępczość narkotykową!

d4dxi76

Policjanci nie wykluczają, że to właśnie ten mężczyzna jest odpowiedzialny za udzielanie narkotyków innym osobom, w tym także nieletnim. Sprawa ma charakter rozwojowy i jak czytamy, funkcjonariusze nie wykluczają przedstawienia zatrzymanemu mężczyźnie kolejnych zarzutów.

d4dxi76
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dxi76