Trwa ładowanie...
djsuq2z

Kolejny kandydat do wzmocnienia ataku Legii

Nie nastąpiły jeszcze ostateczne rozstrzygnięcia w ekstraklasie, a w kręgu zainteresowań działaczy z Łazienkowskiej pojawił się 24-letni napastnik z Chorwacji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny kandydat do wzmocnienia ataku Legii
djsuq2z

Matej Jelić, bo o nim mowa, jest aktualnie zawodnikiem słowackiej MSK Zilina. Jego tegoroczny bilans wygląda impomująco, gdyż w 29 meczach zdobył 19 goli i uplasował się na szczycie klasyfikacji strzelców całych rozgrywek. Ponadto byłby on do wzięcia za darmo, gdyż w czerwcu br. wygasa jego aktualna umowa z klubem i już ustawiła się kolejka chętnych do zatrudnienia napastnika.

Wśród klubów najbardziej zainteresowanych wymienia się właśnie Legię oraz chorwackie Dinamo Zagrzeb. I choć sam Jelić nie chce za wszelką cenę odchodzić z Ziliny, to jak sam mówi nie wyklucza żadnego scenariusza. Rosły zawodnik w swoim obecnym zespole występuje od 2 lat i podkreśla, że chciałby wywalczyć z nim mistrzostwo kraju.

Tegoroczne okienko transferowe w Legii może być bardzo gorące. Wielce prawdopodobne są odejścia z klubu: Orlando Sa, Ondreja Dudy czy Michała Żyro. Bez względu na końcowy wynik w rozgrywkach ekstraklasy, latem dojdzie pewnie w Legii do wielu zmian personalnych. Jak dużych, zależy od tego czy Legia zdoła obronić wywalczone przed rokiem mistrzostwo Polski?

djsuq2z

Przeczytajcie też: Chcieli zbudować apartamentowce w sąsiedztwie Łazienek. Sąd powiedział "nie"

djsuq2z

Podziel się opinią

Share
djsuq2z
djsuq2z