Trwa ładowanie...

Kolejny kilogram narkotyków nie trafi na rynek!

220 gramów heroiny, ponad 460 kokainy i 300 marihuany (wideo)

Kolejny kilogram narkotyków nie trafi na rynek!
d1y9va2

Stołeczni policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 39-letniego Marka M. W czasie przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze znaleźli prawie kilogram środków odurzających. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków wynosi ok. 150 tysięcy złotych. Zatrzymany już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających znacznej ilości. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące.

Do policjantów z wydziału zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej stołecznej policji dotarła informacja, że w jednym z mieszkań w Ząbkach mogą znajdować się narkotyki. Funkcjonariusze zaczęli dyskretnie obserwować lokal, do którego wchodził młody mężczyzna. Chwilę po nim weszli do mieszkania.

U 39-letniego Marka M. policjanci znaleźli prawie kilogram środków odurzających. Było tam prawie 220 gramów heroiny, ponad 460 gram kokainy i 300 gram marihuany, o czarnorynkowej wartości ponad 150 tysięcy złotych. Narkotyki, które już nie trafią na rynek zostały zabezpieczone. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

d1y9va2

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu 39-latkowi zarzut posiadania środków odurzających w znacznej ilości. Tego typu przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

Sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu Marka M. na okres 3 miesięcy. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

d1y9va2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1y9va2