Trwa ładowanie...
d2o8hmw

Kolejny pedofil na Targówku. Mówił: lubię takie małe dziewczynki

Mężczyzna krąży w okolicach szkoły od kilku miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny pedofil na Targówku. Mówił: lubię takie małe dziewczynki
d2o8hmw

- Jakiś facet zaczepiał moją córkę i pytał, gdzie kupiła taki ładny, różowy golfik. Pytał się też, czy zawsze chodzi tą drogą do szkoły. Powiedział, że lubi takie małe dziewczynki - poinformowała matka gimnazjalistki na profilu społecznościowym Bezpieczny Targówek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano. W drodze do Szkoły Podstawowej nr 114 w Warszawie, w okolicach ul. Janinówka, dziewczynkę zaczepił nieznajomy. - Pytał, gdzie kupiła taki ładny, różowy golfik - opisuje matka. Mężczyzna ma koło 175 cm wzrostu. Ubrany był w ciemne spodnie dresowe i ciemną bluzę z czerwono-niebieskimi elementami. Miał kilkudniowy, siwy zarost. - Od kilku miesięcy krąży po Targówku mieszkaniowym i zaczepia dzieci idące do szkoły - zauważa kolejny internauta.

Sprawą zajęła się już policja. - Rysopis mężczyzny został przekazany policjantom z wydziału patrolowego stołecznej policji, dzielnicowym a także funkcjonariuszom z wydziału ds. nieletnich. Podczas tych działań, policjanci sprawdzali teren przyległy do wskazanego adresu pod kątem ujawnienia mężczyzny, z wynikiem negatywnym - powiedział WawaLove.pl rzecznik prasowy Komendy Rejonowej policji st. sierż. Paulina Onyszko. Policja zapewnia także, że rejon, w którym pojawił się mężczyzna, został objęty obserwacją doraźną przez patrole policji i patrol szkolny.

d2o8hmw

Przeczytaj też: Powstaną murale Ireny Sendlerowej i Marka Edelmana? Zdecydują warszawiacy

Podziel się
d2o8hmw

Podziel się opinią

Share

d2o8hmw

d2o8hmw