Trwa ładowanie...

Kolejny protest w Warszawie. "Przeciw islamizacji Europy"

Warszawiacy muszą przygotować się na utrudnienia w rejonie protestów.

Kolejny protest w Warszawie. "Przeciw islamizacji Europy"
d46t4vs
d46t4vs

6 lutego na pl. Zamkowym odbędzie się kolejna manifestacja zorganizowana przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską. Udział w niej zadeklarowało już blisko 3 tys. osób.

Jak zapowiadają protestujący, będą manifestować przeciw polityce imigracyjnej Unii Europejskiej, brukselskiemu centralizmowi, oraz "dławiącej prawdę poprawności politycznej". - Staniemy w obronie kulturowych, chrześcijańskich korzeni Europy, upominając się o bezpieczną Europę wolnych, suwerennych narodów - czytamy na stronie wydarzenia.

Organizatorzy zapowiadają, że podczas manifestacji planują "połączyć się przez transmisję na żywo z innymi europejskimi miastami", w których również będą odbywały się protesty. - Połączyliśmy siły, by wspólnie pokazać, że my – narody europejskie, nie zgadzamy się na to co, próbują nam narzucić zdegenerowane elity polityczne, które zdradziły interesy własnych narodów - informują. Na pl. Zamkowy zawiśnie, podobnie jak ostatnim razem , telebim, na którym prezentowane będą transmisje z manifestacji w innych miastach.

Pikieta ma rozpocząć się o godz. 15.00 i potrwać dwie godziny. Warszawiacy muszą przygotować się na utrudnienia w rejonie protestów.

d46t4vs
d46t4vs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46t4vs