Trwa ładowanie...

Kolejny uzdrowiciel w Warszawie!

Ruszyły zapisy na spotkanie z hinduskim duchownym o. Manjackalem!

Kolejny uzdrowiciel w Warszawie!
d30rugg
d30rugg

Takie spotkania cieszą się u nas niezwykła popularnością. Johna Bashoborę, uzdrowiciela z Ugandy, który wystąpił na Stadionie Narodowym, obejrzało 57 tysięcy osób, a bilety na pokaz zniknęły w ciągu kilku dni . Tym razem do Warszawy przyjeżdża kolejny duchowny, uzdrowiciel - o. James Manjackal, który kiedyś, dzięki modlitwie młodego człowieka został uleczony fizycznie i duchowo. Od tamtego sam głosi charyzmatyczne rekolekcje na całym świecie, w trakcie których odprawia Msze św. z modlitwą o uzdrowienie.

James Manjackal był już raz w Polsce. Chętnych wówczas było tak wielu, że w 2014 roku postanowiono znów zorganizować spotkanie z nim. "Charyzmatyczne" rekolekcje pod hasłem "Oto czynię wszystko nowe odbędą się od 8 do 11 maja w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c. Organizatorem jest parafia pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Miedzeszynie.

Szczegóły programu nie są jeszcze znane. Wiadomo na razie, że rekolekcje będą składać się z części modlitewnej i konferencyjnej i rozpoczną się o godz. 10.00 8 maja, a zakończą w niedzielę 11 maja po południu. Organizatorzy przewidują, że w spotkaniu weźmie udział 10 tys. uczestników! Kulminacyjnym punktem będzie prawdopodobnie "modlitwa o wylanie Ducha Świętego", podczas której uzdrowiciel modli się nad każdym uczestnikiem indywidualnie i nakłada na niego ręce. Podobno wielu ludzi w tym momencie mdleje.

Oczywiście nic za darmo. Za możliwość wspólnych rekolekcji trzeba zapłacić od 130 do 215 złotych. Zainteresowanych odsyłamy na strony miedzeszyńskiej parafii .

d30rugg

Przeczytajcie też: Manifestacje 1 maja

d30rugg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30rugg