ycipk-1v18gi

Kolejny "Warszawski Smak" w styczniu

Kolejna edycja targów kulinarnych odbędzie się w Nowej Jerozolimie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny "Warszawski Smak" w styczniu
ycipk-1v18gi

25 stycznia 2015 roku odbędzie się kolejna edycja targów kulinarnych Warszawski Smak . Tym razem impreza odbędzie się w samym sercu Warszawy, w klubie Nowa Jerozolima.

Przeczytajcie też: Barszcz czy grzybowa? A może zupa rybna?

Warszawski Smak to cykliczna impreza kulinarna, która jest organizowana w stolicy od ponad roku. Podczas wydarzenia odwiedzający mają okazję poznać produkty ok. 50 różnych wystawców, co gwarantuje dużą dawkę kulinarnych doznań i pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas styczniowej edycji ma być też sporo ciekawych wykładów i warsztatów.

ycipk-1v18gi

Podczas targów warszawiacy będą mogli zrobić zakupy u lokalnych producentów żywności (specjały od tradycyjnych, polskich po kuchnie z całego świata), warszawskich restauracji, które serwują swoje najlepsze propozycje oraz menu specjalnie przygotowane na ten dzień (kuchnie z całego świata), blogerów kulinarnych, którzy przygotowują pomysłowe przekąski (najróżniejsze przepisy i pomysły, zarówno na słodko i słono) oraz producentów gadżetów i akcesoriów kuchennych.

Do tego organizatorzy zapowiadają prezentacje, degustacje i kulinarne niespodzianki, produkty często niedostępne w zwykłych sklepach. Wszystko najlepszej jakości.

Podczas imprezy będzie można zrobić zakupy także w strefie design (oryginalne produkty do domu i mieszkania).

Kiedy: 25 stycznia 2015 r. w godzinach 12:00-18:00

ycipk-1v18gi

Gdzie: Nowa Jerozolima, al. Jerozolimskie 57

Wstęp wolny

link do wydarzenia

Podziel się
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
ycipk-1v18gi
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v18gi