Trwa ładowanie...

Kolejny weekend z Warszawską Strefą Rodziny

Do końca wakacji, w każdą sobotę i niedzielę, w godz. 11:00-18:00 na Podzamczu odbywają się plenerowe spotkania dla rodzin z dziećmi

Share
Kolejny weekend z Warszawską Strefą Rodziny
d9das7o

Bezpieczne wakacje”, „Fabryka pomysłów”, „Energetyczne zabawy”, „Morska Przygoda”, „Wakacyjny Klub Podróżnika” – te i wiele innych atrakcji dla najmłodszych warszawiaków przygotował Zespół Ognisk Wychowawczych w ramach Warszawskiej Strefy Rodziny.

Do końca wakacji, w każdą sobotę i niedzielę, w godz. 11.00 – 18.00, w Zespole Ognisk Wychowawczych, im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka”, przy ul. Starej 4 (wejście od Multimedialnego Parku Fontann na Podzamczu, naprzeciwko „pluskowiska”), odbywają się plenerowe spotkania dla rodzin z dziećmi.

W Warszawskiej Strefie Rodziny wyodrębniono Strefę Aktywności z zajęciami plastycznymi, Strefę Malucha z atrakcjami dla najmłodszych oraz Strefę Relaksu dla rodziców, czyli leżaki i koce. Na wszystkich czeka moc atrakcji, m.in. gry i zabawy sportowe, turnieje piłki nożnej, siatkówki, szaleństwa na trampolinie pod okiem doświadczonych animatorów, a także konkursy plastyczne. Na miejscu istnieje również możliwość wypożyczenia piłek, rakietek i innego sprzętu sportowego.**

Udział w zajęciach Warszawskiej Strefy Rodziny jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają wiele atrakcji tematycznych - szczególnie dla opiekunów z dziećmi w wieku do 10 lat.

d9das7o

W kolejne weekendy, animatorzy zaproszą do wspólnych gier, zabaw i zajęć w różnych obszarach tematycznych, takich, jak „Wakacyjny Klub Podróżnika”, „Śpiewać każdy może”, „Zakręć się” czy „Prawdziwi przyjaciele są wśród nas”.

W weekend 10-11 sierpnia w godz. 11:00-18:00 polecamy „Wakacyjny Klub Podróżnika”. Będą rodzinne gry i zabawy z różnych stron świata, m.in. wspólne tworzenie koralikowych flag państw, warsztaty archeologiczne czy poszukiwanie złota. W niedzielę, o godz. 15.00 Strefę odwiedzą również motocykliści – podróżnicy, którzy opowiedzą o swoich wakacyjnych podróżach.

Warszawska Strefa Rodziny jest projektem realizowanym w ramach Programu „Rodzina” zapisanego w Społecznej Strategii Warszawy.

Wejście tylko od strony Multimedialnego Parku Fontann.

Warszawska Strefa Rodziny będzie działać do 31 sierpnia.

d9das7o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9das7o