Trwa ładowanie...
rowery
Luiza Poreda
07-03-2012 11:58

Komu naprawić rower?

Ekipa Cafe WR pomoże! A i kawę poda.

Komu naprawić rower?Źródło: Fot. Luiza Poreda
d3oau4f
d3oau4f

Wielu z nas poczuło już wiosnę i zaczęło odkurzać swojego najlepszego miejskiego przyjaciela - rower!

Każdy, kto potrzebuje specjalistycznej pomocy przy przeglądzie swojego jednoślada, który przezimował w piwnicy, może teraz wpaść do Cafe WR (Al. Jerozolimskie 4) po godzinie 19:00- tam będzie czekał jeden z magików ze sklepu rowerowego Wygodny Rower. Odpowie na wszelkie pytania i pomoże przy drobnych naprawach. W razie poważniejszych uszkodzeń, tuż przy kawiarni znajduje się sklep rowerowy tej sieci.

Ekipa Wygodnego Roweru (WR) stworzyła miejsce, w którym ugasimy pragnienie, pokonamy głód a nasz rower w razie potrzeby trafi w ręce fachowca. Niewielkie wnętrze urządzili z pomysłem, zwracając przy tym uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Znajdziemy tu półki, pełne gier i książek, zrobione z drewnianych skrzynek po jabłkach i poduszki uszyte z worków po kawie. Zobaczymy unikalne rowery, które wiszą na ścianie oraz mini mural autorstwa znanej w kręgach warszawskiego street art’u artystki Moniki Prus."
Poza napojami i przekąskami, za barem jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz: zestaw wszelkich narzędzi potrzebnych przy pierwszej pomocy dla naszego roweru. Co więcej, na miejscu zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie nam w stanie pomóc i doradzić. W przypadku potrzeby poważniejszej interwencji 30 metrów od Cafe WR-u jest sklep Wygodny Rower, gdzie specjaliści zaopiekują się naszymi dwoma kołami. W tym czasie my możemy udać się z powrotem do kawiarni i wyposażeni w kupon wypić kawę, nie płacąc nawet złotówki.
To idealne miejsce na odpoczynek w trakcie rowerowych przejażdżek po Warszawie. Miejsce, w którym podzielimy się doświadczeniami z ostatniej wyprawy rowerowej i zaplanujemy kolejny trip. Wypijemy kawę, dokręcimy koło, poprawimy łańcuch i zjemy ciastko.
Warto przyjechać tu i sprawdzić, co jeszcze zaoferuje nam ekipa Wygodnego Roweru. Mają mnóstwo pomysłów i oczywiście są otwarci na nasze propozycje.

d3oau4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oau4f