Trwa ładowanie...
dkrea0o

Koń galopował trasą szybkiego ruchu. Interwencja policji [WIDEO]

Wspólnymi wysiłkami policjanci sprowadzili spłoszone zwierzę na pobocze oraz uniemożliwili mu ucieczkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koń galopował trasą szybkiego ruchu. Interwencja policji [WIDEO]
dkrea0o

W niecodziennej sytuacji interweniowali policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku, którzy na trasie S7 w kierunku Warszawy zauważyli galopującego pasem ruchu konia. Dzięki wysiłkom mundurowych zwierzę udało się skierować z drogi na pobocze i przekazać jego właścicielowi. Jak ustalili mundurowi, zwierzę zbiegło ze znajdującego się nieopodal gospodarstwa rolnego. Teraz właściciel konia odpowie za popełnione wykroczenie. Grozi mu grzywna lub kara nagany.

Do tej niecodziennej interwencji doszło w piątek, około 4.00 rano. Policjanci z wydziału kryminalnego na Targówku, jadąc trasą S7 w kierunku Warszawy, na wysokości miejscowości Łomna Las zauważyli konia galopującego pasem ruchu. Zwierzę biegło w kierunku przeciwnym do jadących pojazdów. Ze względu na to, że stwarzało realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, policjanci postanowili interweniować.

Kara lub nagana

dkrea0o

Wspólnymi wysiłkami funkcjonariusze sprowadzili spłoszone zwierzę na pobocze oraz uniemożliwili mu ucieczkę. O całym zdarzeniu poinformowano miejscową Policję, która ustaliła właściciela konia. Jak się okazało, zwierzę zbiegło ze znajdującego się nieopodal gospodarstwa rolnego. Właściciel konia będzie odpowiadał za niezachowanie ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, za co grozi grzywna lub kara nagany.

Przeczytaj też: Szczyt NATO: Wynajęcie PGE Narodowego pochłonęło miliony złotych

dkrea0o

Podziel się opinią

Share

dkrea0o

dkrea0o