Trwa ładowanie...
d329iml

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Dziesiątki oszukanych klientów

Już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się jedno z największych muzycznych wydarzeń tego roku. Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają wspólny koncert dla dziesiątek tysięcy fanów. Bilety na koncert wyprzedały się błyskawicznie. Na nielegalnych aukcjach pojawiają się teraz oferty oszustów. Naiwnych ofiar nie brakuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oszuści nie śpią. "Sprzedają bilety" na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya
Oszuści nie śpią. "Sprzedają bilety" na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya (East News, Fot: Jakub Kaminski)
d329iml

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya podgrzewa nastroje miłośników muzyki. Ci, którzy kupili bilety w regularnej sprzedaży, już nie mogą doczekać się wydarzenia. Ci, którzy nie mieli tyle szczęścia, próbują kupić wejściówki w mediach społecznościowych i na portalach aukcyjnych.

I właśnie na tych drugich polują oszuści, którzy bez skrupułów wykorzystują fanów artystów. O dziesiątkach oszukanych pisze Radio ZET. Jak donosi rozgłośnia, na jednym z popularnych serwisów społecznościowych użytkownik, za pośrednictwem fałszywego konta oferował sprzedaż biletów na koncert. Zainteresowani klienci robili przelewy Blikiem, a biletów nigdy nie otrzymywali.

Oszukanych miało zostać co najmniej 30 osób, a łączna kwota, na którą zostali oszukani, sięga już 4 tys. zł.

d329iml

Koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya już w sobotę

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway już w sobotę 28 września zagrają na Stadionie Narodowym. Dla Podsiadło będzie to ostatni koncert przed dłuższą przerwą. Wydarzenie na Stadionie Narodowym będzie również jedyną okazją, żeby po raz pierwszy i ostatni w tym roku usłyszeć na żywo Taco Hemingwaya. Start koncertu zaplanowano na godzinę 19.

W związku z koncertem Podsiadło i Hemingwaya na Stadionie Narodowym mogą występować utrudnienia w rejonie Saskiej Kępy. Urząd Miasta nie podał jeszcze informacji na ten temat, jednak dotychczas przy wszelkich koncertach na Narodowym zamykany dla ruchu był obszar ograniczony ulicami: al. J. Poniatowskiego, al. J. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński. Po zakończeniu imprezy zamykany był Most Poniatowskiego.

d329iml

Zobacz także: Restauracja zakazała wstępu dzieciom. Rozpętała się burza

Źródło: Radio ZET

d329iml

Podziel się opinią

Share
d329iml
d329iml