Trwa ładowanie...
Łukasz Głuszek
11-10-2017 07:18

“Koncert z okazji… Międzynarodowego dnia odpoczynku od świętowania”

Już 21 października o godz. 21.00

Share
“Koncert z okazji… Międzynarodowego dnia odpoczynku od świętowania”
d1kg97k

W Teatrze WARSawy rusza nowy cykl koncertów pod hasłem „Koncert z okazji…” Najbliższy “Koncert z okazji…* Międzynarodowego dnia* odpoczynku od świętowania*” odbędzie się 21 października o godz. 21.00.*

“Koncert z okazji… Międzynarodowego dnia odpoczynku od świętowania” – jest zabawą i improwizacją na temat nietypowego święta jakie przypada na dzień 21.10. Aktorzy wraz z konferansjerami poprowadzą widzów w świat absurdów i skojarzeń, w formule koncertu, śpiewając znane i mniej znane polskie piosenki takich twórców jak Młynarski, Pawluśkiewicz, Satanowski, Komeda, Osiecka, czy Konieczny.

Usłyszymy między innymi przeboje "Kocham Cię życie", „Taka głupia", „Nim wstanie dzień" czy „Hej żeglujże żeglarzu" w zupełnie nowych aranżacjach i w wykonaniu Kamili Baar-Kochańskiej, Moniki Mariotti, Katarzyny Kołeczek, Kingi Ilgner, Anety Todorczuk-Perchuć, Mariusza Drężka i Marcina Przybylskiego. Prowadzenie koncertu: Wojciech Fiedorczuk, aranżacja piosenek i kierownictwo muzyczne Michała Łamży, opieka artystyczna Adama Sajnuka. Pomysłodawcami cyklu są Kinga Ilgner i Marcin Kołaczkowski.

d1kg97k

Informacja prasowa

d1kg97k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kg97k