Trwa ładowanie...

Kończą się miejsca na Bieg Ursynowa

Już 2055 osób zapisało się już na tegoroczny Bieg Ursynowa. Ci, którzy chcą do nich dołączyć, powinni się pospieszyć, ponieważ limit wynosi tylko 2,5 tys. biegaczy

Kończą się miejsca na Bieg Ursynowa
d1bo69d
d1bo69d

O zapisach przypomina serwis wsp.waw.pl. Bieg odbędzie się 15 czerwca i będzie to już siódma edycja popularnej, ursynowskiej imprezy sportowej. Od ubiegłego roku Bieg Ursynowa jest też oficjalnymi Otwartymi Mistrzostwami Polski w biegu ulicznym na 5 km pod auspicjami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Trasa pozostaje taka, jak w ubiegłych latach. Uczestnicy wystartują o godz. 12.00 z al. Komisji Edukacji Narodowej naprzeciw Urzędu Dzielnicy Ursynów. Pobiegną ulicami: Herbsta, Romera i Surowieckiego oraz ponownie Al. KEN.****

Bieg Ursynowa od tego roku zyskał nowego partnera tytularnego, którym jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO. Efekt tej współpracy jest już widoczny: w tym roku dla amatorów biegania zostało przygotowanych 2500 pakietów startowych (o 1000 więcej niż w roku ubiegłym).

– Od ubiegłego roku dzielnica Ursynów zacieśnia współpracę z Totalizatorem Sportowym, zarządzającym największym obiektem sportowo-rekreacyjnym na ternie Ursynowa, czyli Torem Wyścigów Konnych Służewiec. We wrześniu ub.r. przy okazji pierwszego Dnia Ursynowskiego na Torze Służewiec zorganizowaliśmy bieg „Wielka Ursynowska” na dystansie 5 km poprowadzony torem, na którym na co dzień ścigają się konie. Udana współpraca przy tamtej imprezie zachęciła obie strony do współdziałania przy Biegu Ursynowa – mówi burmistrz dzielnicy.

d1bo69d

Wszelkie szczegóły znajdziemy na STRONIE biegu.

d1bo69d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bo69d