Trwa ładowanie...
d31z63m

Koniec prac na Rosochatej. "Zniknie znak ograniczający prędkość"

Stara konstrukcja została rozebrana, zdemontowano też balustrady
Share
Koniec prac na Rosochatej. "Zniknie znak ograniczający prędkość"
d31z63m

W nocy z niedzieli na poniedziałek zostanie otwarty dla ruchu przepust drogowy na ul. Rosochatej. W tej chwili na miejscu trwają ostatnie prace - informuje Zarząd Dróg Miejskich

Już od poniedziałku rano ruch w tym miejscu będzie się odbywał normalnie. ZDM dodaje, że na miejscu do wykonania pozostaną jedynie ostatnie prace porządkowe.

Przebudowa przepustu na ul. Rosochatej, nad ciekiem wodnym łączącym Jezioro Lisowskie z Jeziorem Pod Morgami była prowadzona od 19 października. Stara konstrukcja została rozebrana, zdemontowano też balustrady.

d31z63m

Powstał nowy przepust, na którym położona została nowa nawierzchnia (także na dojazdach). Po obu stronach przepustu pojawiły się nowe chodniki.

Na czas prowadzenie prac ruch pojazdów na ul. Rosochatej został wyłączony, a obok przepustu powstała tymczasowa kładka dla pieszych. Według stałej organizacji ruchu likwidacji ulegnie też obecny wcześniej w tym miejscu znak ograniczający prędkość do 30 km/godz.

Przeczytajcie też: W ciągu ostatnich 48 godzin potrącono na przejściach dla pieszych troje dzieci. MJN: "To warszawska codzienność"

d31z63m

Podziel się opinią

Share
d31z63m
d31z63m