Trwa ładowanie...

Konkurs "Dysonanse i kłótnie warszawskie"`

Łap za aparat fotograficzny i weź udział w zabawie. Prace można przesyłać do końca wakacji
Share
Konkurs "Dysonanse i kłótnie warszawskie"`
d33u7wf

Weźcie do rąk aparaty, telefony komórkowe, tablety i łapcie chwile! Zainspirujcie się Warszawą, jej mieszkańcami, architekturą, wydarzeniami, pokażcie miasto swoimi własnymi oczami i wygrajcie fajne nagrody.

Zobacz też: Konkurs fotograficzny "W roli głównej Mazowsze"

W tym konkursie każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 7 zdjęć (forma reportażu). Swoje prace można przesyłać do 31 sierpnia 2014 roku.

d33u7wf

Pierwszą nagrodą w tym konkursie jest wyjazd do Londynu. 20 nagrodzonych prac będzie pokazanych również w brytyjskiej stolicy! Prace zostaną wystawione na jesieni w jednym z pop up shop`ów. Dodatkową nagrodą będzie publikacja 20 zdjęć w londyńskiej prasie.

"Fotografie na jakie czekamy w ramach konkursu to coś więcej niż foty strzelone, ot tak sobie. Poszukujemy zdjęć prezentujących swoistą „kłótnię w kadrze”. Temat ma zmusić uczestników do refleksji nad przeszłą oraz obecną Warszawą. Zadanie zawiera w sobie umiejętność dostrzegania dysonansów poznawczych, charakterologicznych, architektonicznych czy tematycznych".

Prace zwycięskie oraz wyróżnione wybrane przez Jury (pod wodzą wybitnego fotografa Tomasza Sikory) obecne będą w warszawskiej przestrzeni publicznej przez 365 dni dzięki uprzejmości Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, Teatru Druga Strefa , Kinoteki, jak i Baru Prasowego. Również na stronie internetowej Portalu Warszawskiego prezentowane będzie 100 najlepszych zdjęć, które przeszły preselekcje.

Więcej: portalwarszawski.com.pl. Powodzenia!

d33u7wf

Zobacz też: Warszawiacy mówią: Co to jest hejt? [WIDEO]

d33u7wf

Podziel się opinią

Share
d33u7wf
d33u7wf