Trwa ładowanie...
dro7ete

Konkurs fotograficzny "Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy"

Pokażcie, że w Warszawie jest Wam wspaniale!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konkurs fotograficzny "Tu gdzie jestem, jestem szczęśliwy"
dro7ete

Jest taka scena w amerykańskim filmie „Dym”, w której jeden z bohaterów – właściciel sklepiku z tytoniem – opowiada o swoim osobistym projekcie. Codziennie o 8:00 rano robi zdjęcie tego samego miejsca. Zajmuje mu to 5 minut, ale robi to każdego dnia od lat. Dlatego, jak mówi, nie bierze urlopu. Jego nietypowa kronika ma już 4000 tysiące zdjęć tego samego rogu ulicy….

Zobacz również: Warszawa z przełomu XIX i XX wieku w kolorze (PIĘKNE OBRAZY)

A jaki jest Twój róg ulicy, najbliższa przestrzeń, ten mały kawałek otaczającego Cię świata? - pytają organizatorzy ogólnopolskiego konkursu fotograficznego i zapraszają warszawiaków do wzięcia w nim udziału.

dro7ete

Odwołajcie się zatem do swoich wspomnień, wyjątkowych momentów, czasu szczęśliwego dzieciństwa. Pokażcie emocje, wrażenia, doznania z jakimi kojarzy Ci się ten czas. Pokażcie fotograficznie swój mały kawałek świata.

Wystawa plenerowa - na której pojawią się nadesłane zdjęcia - ożywi wakacyjną przestrzeń miejską Bydgoszczy. Jury wybierze te najlepsze, które zostaną wyeksponowane w centrum miasta, zaś pozostałe znajdą się w galerii online. Najlepsze zdjęcie zostanie nagrodzone nagrodą specjalną - kamerą GOPRO HERO 3.

W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba. Można skorzystać z różnych technik i sposobów wyrazu, korzystać z najnowszych aplikacji, jak i tradycyjnych technik fotograficznych. Jeden autor ma prawo przysłać maksymalnie 3 zdjęcia.

Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: konkurs@wytworniamarzen.pl w terminie do 30 czerwca 2014 r.

Więcej o konkursie: www.wytworniamarzen.pl/konkurs/

dro7ete

Zobacz również: Warszawa na zdjęciach Willema van de Polla [GALERIA]

dro7ete

Podziel się opinią

Share

dro7ete

dro7ete