Trwa ładowanie...

Konkurs na Rysunek Satyryczny: "Warszawa i Warszawka"

Do wygrania nawet 8 tysięcy złotych!

Konkurs na Rysunek Satyryczny: "Warszawa i Warszawka"
d7rqtac
d7rqtac

Miedzynarodowy konkurs zorganizowano z okazji 35. rocznicy powstania Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego w Warszawie.

*„Warszawa i Warszawka” czyli dobrze i lepiej o naszej stolicy: *Warszawa stolica Polski to jedno z największych pod względem liczby ludności miast w Europie. Długa, bo sięgająca IX wieku, historia Warszawy może zafascynować. To miasto – zrównane z ziemią, zburzone i spalone w czasie II wojny światowej i odbudowane po 1945 r. – żyje, mimo że miało go nie być. Warszawa to miasto odznaczone Krzyżem Srebrnym Orderu Wojennego Virtutti Militari.

Miasto fascynujące, ale nie wolne od problemów uprzykrzających życie jego mieszkańcom. Jak każda wielka aglomeracja potrafi zachwycić rozmachem, ale i rozzłościć korkami ulicznymi. Jak ją widzą ci, którzy tu mieszkają, jak odwiedzający ją mieszkańcy innych polskich miast; jaka jest w oczach cudzoziemców; czym bawi, czym złości, a czym zachwyca – to zilustrują wnikliwi obserwatorzy, jakimi są… artyści karykatury.

W konkursie mogą brać udział artyści z całego świata. Prace wwersji papierowej należy nadsyłać do 15 maja 2013 r. na adres:

Muzeum Karykatury
ul. Kozia 11

00-070 Warszawa

Więcej informacji: muzeumkarykatury.pl

d7rqtac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7rqtac