Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Konkurs na zdjęcie Łazienek Królewskich

Ruszył konkurs "Łazienki Królewskie – Cztery Pory Roku"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konkurs na zdjęcie Łazienek Królewskich
d3pfcw5

Właśnie rozpoczął się całoroczny konkurs na najpiękniejsze zdjęcia magicznych miejsc w Łazienkach Królewskich. Wyróżnione prace zaprezentowane zostaną w Galerii Plenerowej w pierwszym kwartale 2014 roku na pokonkursowej wystawie. Ponadto laureaci wezmą udział w warsztatach fotograficznych pod okiem Mistrza – Czesława Czaplińskiego. Konkurs trwa do 15 listopada b.r.

Celem konkursu jest propagowanie sztuki fotografowania, przy jednoczesnym odkrywaniu magii Łazienek Królewskich. Każdy Uczestnik będzie miał okazję do przedstawienia swojego indywidualnego spojrzenia na Letnią Rezydencję króla Stanisława Augusta. W konkursie mogą uczestniczyć profesjonalni fotografowie, jak i amatorzy. Liczy się jedynie pomysł na pracę i chęć uchwycenia na zdjęciu piękna Muzeum Łazienki Królewskie.

Fotografie oceni profesjonalne jury, składające się z wybitnych artystów: Czesława Czaplińskiego, Franciszka Maśluszczaka, Pawła Pierścińskiego oraz Andrzeja Strumiłło. Prace jury wesprze dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie - Tadeusz Zielniewicz.

d3pfcw5

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie internetowej Łazienek.

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5