Trwa ładowanie...
d2mhd5q

Konwojent ścigany za kradzież. Policja udostępnia zdjęcia

Poszukiwany listem gończym Grzegorz Lewandowski ukradł 1,2 mln złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Konwojent ścigany za kradzież. Policja udostępnia zdjęcia
d2mhd5q

Policja udostępniła zdjęcia konwojenta, który pobrał pieniądze z różnych punktów w Warszawie i zniknął. Za Grzegorzem Lewandowskim prokuratura wczoraj wystawiła list gończy. Sprawca ukradł ponad milion złotych.

- Jak ustalili policjanci, 41-latek po zakończonej pracy nie zgłosił się do firmy i nie rozliczył się z pieniędzy, które wcześniej pobrał z punktów usługowych na terenie Warszawy - poinformowali funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji. ****

W minioną środę za poszukiwanym mężczyzną wystawiono list gończy. - W zeszłym tygodniu, na wniosek prokuratury, sąd wydał orzeczenie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 14 dni. Dzięki niemu, mogliśmy wystawić list gończy. Jest to wymóg formalny - wyjaśnił Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. List trafił do wszystkich posterunków policji oraz straży granicznej na terenie kraju.

d2mhd5q

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszeni są o kontakt z policjantami z Ochoty pod numerem telefonu 22 60 393 50, 22 60 393 51 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres krp3warszawa@policja.waw.pl lub na alarmowy numer 997 i 112. Policja zapewnia anonimowość.

Przeczytaj też: Manifestacja przeciw imigrantom. ONR zgłasza zażalenie na decyzję ratusza

d2mhd5q

Podziel się opinią

Share

d2mhd5q

d2mhd5q