Trwa ładowanie...
d25jp6b

Kopał, uderzał pięścią i groził. Chciał ukraść piwo

35-letni mieszkaniec Ursynowa został zatrzymany za kradzież rozbójniczą. Mężczyzna był dobrze znany stołecznej policji. Grozi mu teraz do dwunastu lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja zatrzymała 35-letniego mieszkańca Ursynowa.
Warszawa. Policja zatrzymała 35-letniego mieszkańca Ursynowa. (Policja)
d25jp6b

W jednym ze sklepów przy stacji paliw na Ursynowie doszło kolejny raz do rozboju. Mężczyzna, jak się później okazało dobrze znany nie tylko lokalnym sprzedawcom, ale równie policji, wszedł do środka, zabrał czteropak piwa i opuścił sklep bez płacenia za towar.

Wówczas jeden z pracowników punktu sprzedaży, pobiegł za 35-latkiem, aby odebrać mu skradzione piwa. Nie mógł przewidzieć, że mieszkaniec Ursynowa okaże się agresywny i wpadnie w szał. 35-latek, w obronie skradzionego alkoholu, rzucił się na pracownika sklepu i zaczął okładać go pięściami. Następnie przewrócił go na ziemię i kopał po całym ciele, a przy tym powywracał stojaki z płynami i na koniec uciekł.

Finał policyjnych poszukiwań

"Policjanci przez jakiś czas poszukiwali podejrzanego. Mężczyzna, wiedząc, że ma dług wobec wymiaru sprawiedliwości, zaprzestał się pokazywać w miejscu zamieszkania oraz tam, gdzie z reguły przebywał" – czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.

d25jp6b

"Zobacz także: Karma szybko wraca. Kradł w sklepie. Tego się nie spodziewał"

Funkcjonariusze po ustaleniu miejsca pobytu podejrzanego, prowadzili obserwację budynku. Mundurowi zauważyli 35-latka, gdy ten wychylił się przez okno. Wówczas złożyli mu wizytę. Mężczyzna nie zamierzał jednak otwierać drzwi, co skłoniło policjantów do dostania się do mieszkania przez balkon.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu. Agresywny ursynowianin był dobrze znany stołecznej policji za podobne zachowania w przeszłości. Ze względu na obszerną kartotekę zatrzymanego, policja i prokurator wystąpili z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie. Teraz mężczyzna może spędzić nawet dwanaście lat w więzieniu.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d25jp6b

Podziel się opinią

Share
d25jp6b
d25jp6b