Trwa ładowanie...
d23dm94

Koronawirus a praca zdalna. Władze Warszawy apelują do przedsiębiorców

Koronawirus na Mazowszu nie ustaje. Dlatego władze stolicy zwróciły się z apelem do organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz wszystkich mieszkańców miasta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus na Mazowszu. Jest apel władz Warszawy
Koronawirus na Mazowszu. Jest apel władz Warszawy (PAP)
d23dm94

W związku z zaistniałą sytuacją i lawinowym wzrostem nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 na Mazowszu, wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski, wysłał list do organizacji zrzeszających przedsiębiorców i pracodawców.

Koronawirus. Jest apel wiceprezydent miasta

"Zwracam się z apelem, aby wszędzie, gdzie jest to możliwe, wdrażać, stosować i rozwijać formułę pracy zdalnej, a także minimalizować czas przebywania w przestrzeni publicznej i przemieszczanie się środkami komunikacji publicznej. Przy obecnych limitach liczby pasażerów nawet tak rozbudowany tabor transportu miejskiego jak ten, którym dysponujemy w Warszawie, nie jest wystarczający, aby umożliwić bezpieczną podróż z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego" – napisał.

d23dm94

Wiceprezydent dodał, że rozumie sytuację, kiedy w wielu branżach kontakt z klientem jest niezbędny, jednak zaapelował o zminimalizowanie ilości spotkań i zachowywanie zasad bezpieczeństwa.

Stadion Narodowy ze szpitalem polowym. Radosław Sikorski komentuje

"Warszawscy przedsiębiorcy już nie raz udowadniali, że są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom – nie mam wątpliwości, że tak będzie i tym razem" – dodał na koniec listu do przedsiębiorców Michał Olszewski.

Władze Warszawy przypominają, że w obecnej sytuacji bardzo ważna jest postawa wszystkich mieszkańców miasta oraz firm.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d23dm94

Podziel się opinią

Share
d23dm94
d23dm94