Trwa ładowanie...

Koronawirus w grodziskim magistracie. Burmistrz pracuje przed urzędem

U jednego z pracowników grodziskiego Urzędu Miasta zostało wykryte zakażenie koronawirusem. Burmistrz miejscowości znalazł nietypowy sposób na pracę magistratu.

Koronawirus w grodziskim magistracie. Burmistrz pracuje przed urzędemŹródło: Materiały WP
d4k6kki

W niedzielę 26 lipca wieczorem, grodziski magistrat podał w mediach społecznościowych informację o planowanych w ciągu kilku najbliższych dni ograniczeniach w pracy urzędu. Powodem zmian dotyczących obsługi mieszkańców okazał się koronawirus wykryty u jednego z tamtejszych pracowników.

Koronawirus w Grodzisku Mazowieckim. Urzędnik nie miał kontaktu z interesantami

"Szanowni Państwo, w związku z potwierdzeniem COVID-19 u jednego z urzędników Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim, od poniedziałku 27 lipca do czwartku 30 lipca obsługa interesantów będzie znacznie ograniczona. Informujemy Państwa, że pracownik zakażony wirusem nie miał bezpośredniego kontaktu z interesantami" – czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez magistrat.

Jak podaje Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim, od poniedziałku 27 lipca, wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwiane online – przez Internet, telefon lub za pośrednictwem platformy ePUAP.

d4k6kki

"Zobacz także:Koronawirus w Polsce. Łukasz Szumowski mówi o drugiej fali epidemii. "Powołaliśmy zespół. Opracuje strategię""

"Pisma nie wymagające potwierdzenia przyjęcia mogą być wrzucane do skrzynki na korespondencję umieszczonej przy wejściu do budynku Urzędu (ważne, aby dokumenty znajdowały się w zaklejonej kopercie). Kasa będzie nieczynna do 30 lipca (czwartek), a opłaty powinny być dokonywane przelewem. Urząd Stanu Cywilnego będzie sporządzał akty stanu cywilnego oraz dokonywał czynności związanych z meldunkami" – dodaje Urząd Miasta.

Koronawirus w Grodzisku Mazowieckim. Burmistrz pracuje na przed budynkiem

Jak się okazuje burmistrz Grodziska Mazowieckiego, znalazł jednak rozwiązanie na zaistniałą sytuację. Słoneczne, ciepłe dni lipcowe skłoniły Grzegorza Benedykcińskiego do przeniesienia biura… przed budynek magistratu.

W poniedziałkowy poranek okoliczni mieszkańcy mogli zobaczyć ustawione na chodniku krzesła, a tam urzędników.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4k6kki
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k6kki