Trwa ładowanie...
d6nitpw

Koronawirus w Polsce. W Warszawie słychać apel z policyjnych głośników

Na ulice Warszawy wyjechały policyjne radiowozy. Policja przez głośniki apeluje do mieszkańców o pozostanie w domach. Przypomina, że z powodu zagrożenia koronawirusem należy zachować odległość przynajmniej dwóch metrów od innych osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus w Polsce. Warszawa. Policja apeluje o pozostanie w domach.
Koronawirus w Polsce. Warszawa. Policja apeluje o pozostanie w domach. (East News)
d6nitpw

Liczba przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce wciąż rośnie. Ze wszystkich stron płyną komunikaty z prośbą o pozostanie w domu. Do akcji włączyła się też policja.

Policjanci w radiowozach jeżdżą po ulicach Warszawy. Z samochodowych głośników płynie apel o pozostanie w domach.

„Prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeśli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej 2 metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy, zostańcie w domach.” – słyszymy w komunikacie.

d6nitpw

Policja dodaje, że od odpowiedzialnej postawy każdego z nas przez cały czas trwania epidemii zależy zdrowie i życie nasze i najbliższych.

Koronawirus w Polsce. Warszawa

Policja przynajmniej raz na dobę sprawdza, czy osoby, które są na kwarantannie, faktycznie jej przestrzegają.

Obecnie stołeczna policja prowadzi ponad 60 postępowań, zarówno w oparciu o przepisy kodeksu postępowania karnego, jak i kodeksu wykroczeń, związanych z naruszeniem zasad kwarantanny.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d6nitpw

Podziel się opinią

Share

d6nitpw

d6nitpw