Trwa ładowanie...

Koronawirus w Warszawie. Szpital na ul. Banacha prosi o pomoc

Brakuje masek, rękawiczek, odzieży ochronnej. Lekarze ze szpitala na ul. Banacha apelują o pomoc. Dyrekcja placówki otwiera konto, na które można wpłacać darowizny na walkę z pandemią.
Share
Warszawa. Centralny Szpital Kliniczny UCK WUM na ul. Banacha
Warszawa. Centralny Szpital Kliniczny UCK WUM na ul. BanachaŹródło: East News, Fot: Jan Bielecki/East News
d2v3mwp

Szpitale są postawione w bardzo trudnej sytuacji. W dalszym ciągu brakuje rękawiczek, maseczek, płynów dezynfekcyjnych i przyłbic.

Dyrekcja szpitala w odpowiedzi na liczne pytania o możliwość wsparcia finansowego, udostępniła numer konta (dane publikujemy na dole tekstu).

"W tym trudnym czasie walki z epidemią wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie okazywane dla pacjentów i personelu naszego szpitala" - napisała dyrekcja.

d2v3mwp

Warszawa. Pomoc wietnamskie ma imię

Szpitalowi w czwartek z pomocą przyszła społeczność wietnamska w Warszawie. Przekazali szpitalowi 1500 sztuk maseczek, 1000 sztuk rękawiczek i 200 litrów środka odkażającego.

Kilka dni temu pisaliśmy, że w parku Szczęśliwickim Wietnamczycy rozdawali za darmo maski i rękawiczki jednorazowe. Akcja spotkała się z dużym odzewem i ogromna dawką wdzięczności.

Zobacz także: Oszuści żerują na koronawirusie. "Najważniejsza jest prewencja"

W czwartek do Warszawy trafiło 90 tysięcy sztuk sprzętu medycznego, w tym maseczek, rękawic i kombinezonów, które niedługo trafią do warszawskich szpitali.

Dane szpitala na ul. Banacha

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE
WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
Numer rachunku: 33 1130 1017 0020 0769 5320 0009

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d2v3mwp

Podziel się opinią

Share
d2v3mwp
d2v3mwp