Trwa ładowanie...
d1vrog5

Koronawirus w Warszawie. Zafoliowane place zabaw. "W trosce o zdrowie nas wszystkich"

Zafoliowane huśtawki, zamki i zjeżdżalnie. Taki widok zastał w czwartek mieszkańców Żoliborza. Zakład Gospodarowania Nieruchomościami na Żoliborzu zabezpieczył place zabaw w taki sposób, by nikt z nich nie mógł skorzystać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Jeden z zabezpieczonych placów zabaw na Żoliborzu.
Warszawa. Jeden z zabezpieczonych placów zabaw na Żoliborzu. (Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Żoliborz)
d1vrog5

"W trosce o zdrowie nas wszystkich zabezpieczyliśmy zabawki na placach zabaw na okres zagrożenia epidemicznego. Prosimy również o niekorzystanie z placów zabaw i siłowni plenerowych w innych miejscach" - poinformował na Facebooku ZGN.

Zafoliowane zostały huśtawki, zamki i zjeżdżalnie, a nawet furtki. Czarna folia ma uniemożliwić jakiekolwiek korzystanie z placów zabaw.

Zobacz także: Trujące, wiosenne kwiaty. Od nich lepiej trzymać się z daleka

Warszawa. Zamknięte place zabaw

Decyzję o zamknięciu placów zabaw podjęły dotąd władze trzech warszawskich dzielnic: Bemowa, Woli i Pragi-Południe. Powodem były zgłoszenia, które napływały od mieszkańców dzielnicy. Obiekty gromadziły rodziny z dziećmi, a także kilkunastoosobowe grupy ludzi w różnym przedziale wiekowym.

"Zamkniętych jest 41 placów zabaw i 6 siłowni plenerowych, a także boiska szkolne. Decyzja wynikała ze zgłoszeń mieszkańców, którzy podkreślali, że na terenie obiektów regularnie gromadzą się kolejne osoby. Niesie to poważne ryzyko zarażenia się koronawirusem" - mówił Wawalove, rzecznik prasowy Woli Mariusz Gruza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1vrog5

Podziel się opinią

Share
d1vrog5
d1vrog5