Trwa ładowanie...

Koronawirus w Warszawie. Zakażona nauczycielka podstawówki na Mokotowie

Koronawirus w Warszawie nie ustępuje. Ledwo najmłodsi uczniowie szkół podstawowych wrócili na zajęcia stacjonarne, a już jedna stołeczna placówka zawiesza lekcje.
Share
Koronawirus w Warszawie. Zakażona nauczycielka podstawówki na Mokotowie. Placówka zawiesza zajęcia w jednej klasie
Koronawirus w Warszawie. Zakażona nauczycielka podstawówki na Mokotowie. Placówka zawiesza zajęcia w jednej klasieŹródło: PAP
d2p3foc

Powodem zawieszenia lekcji stacjonarnych jest koronawirus, który został wykryty u jednej z nauczycielek podczas prowadzonych testów przesiewowych. Chodzi o Szkołę Podstawową numer 46 im. Stefana Starzyńskiego przy ulicy Wałbrzyskiej w warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Jak dowiedział się portal TVN Warszawa, zajęcia stacjonarne zostały zawieszone na razie tylko w jednej z klas drugich, w której uczyła chora nauczycielka. W pozostałych grupach I-III dzieci normalnie uczęszczają do szkoły. Według podanych przez placówkę informacji, lekcje mają być ponownie wznowione po 28 stycznia.

Zaledwie we wtorek informowaliśmy o zamknięciu przedszkola numer 414 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Hemara oraz jego filię przy ulicy Mochtyńskiej w Warszawie. Tam także zostało wykryte zakażenie wirusem SARS-CoV-2 u jednego z pracowników.

d2p3foc

Szczepionka na koronawirusa a cukrzyca. Dr Dzieciątkowski odpowiada

Koronawirus w Warszawie. Nowe przypadki zakażeń

Tej doby wykryto w sumie 6 919 nowych przypadków koronawirusem, z czego 890 nowych chorych pochodzi z Mazowsza.

W samej tylko Warszawie w środę przybyło łącznie 329 chorych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2p3foc

Podziel się opinią

Share
d2p3foc
d2p3foc