Trwa ładowanie...

Koronawirus w Warszawie. ZOO apeluje o pomoc dla zwierząt

Warszawskie Zoo oraz Fundacja Panda apelują o wsparcie finansowe w tym szczególnie trudnym czasie. "TY możesz nam pomóc – każda złotówka się liczy! Dzięki TOBIE będziemy mogli nieść pomoc dalej", piszą na stronie zbiórki. W zamian otrzymamy maseczkę z Pandą.

Share
Koronawirus w Warszawie. ZOO apeluje o pomoc dla zwierząt
Źródło: Facebook
dyiwi86

Koronawirus w Warszawie. Zoo i Fundacja Panda apelują o pomoc

Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA zaapelowała o wsparcie finansowe. Epidemia koronawirusa sprawiła, że prowadzone przez nich bary oraz sklep z pamiątkami już ponad miesiąc są zamknięte, kumulując duże straty.

- Duża część dochodów Fundacji pochodziła z darowizn od sponsorów, ale i ich kondycja też nie jest najlepsza. Kilka firm zrezygnowało już z „adopcji zwierząt". TY możesz nam pomóc – każda złotówka się liczy! Dzięki TOBIE będziemy mogli nieść pomoc dalej. Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA cały dochód przeznacza na poprawę warunków bytowych zwierząt w warszawskim ZOO, organizację zajęć terapeutyczno-edukacyjnych, edukację ekologiczną oraz pomoc zagrożonym wyginięciem zwierzętom na świecie - czytamy na stronie zrzutka gdzie utworzona została zbiórka pieniędzy.

dyiwi86

Fundacja podkreśla, że będą niezmiernie wdzięczni za każdą wpłaconą kwotę, a w wyrazie wdzięczności, przy wpłacie od 100 zł podarują maseczkę ochronną z ich oficjalnym logo. Do wyboru jest pięć opcji kolorystycznych - biała, czarna, zielona, różowa i niebieska.

Warszawa, 30- lecie Fundacji Panda

W tym roku Fundacja PANDA obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Dzięki środkom pochodzącym z akcji „adopcji” zwierząt, organizacji imprez, działalności sklepiku z upominkami oraz restauracji TEMBO i baru BELWEDEREK mogą uatrakcyjniać ich Ogród, poprawiając warunki ekspozycji zgodnie z zasadami dobrostanu zwierząt.

Przedstawiciele Fundacji zapewniają, że dokładają wszelkich starań, aby był miejscem niezwykłym, gdzie chętnie spędza się czas, zdobywając jednocześnie wiedzę ekologiczną. Więcej informacji na temat Fundacji znajduje się na Facebooku..

Zobacz także:Koronawirus. Kiedy powrót do normalności? Główny Inspektor Sanitarny MSWiA odpowiada

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

*Zobacz także:Koronawirus. Kiedy powrót do normalności? Główny Inspektor Sanitarny MSWiA odpowiada *

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dyiwi86

Podziel się opinią

Share
dyiwi86
dyiwi86