Trwa ładowanie...
d4hlof3

Koronawirus. Warszawa. Bohaterowie bohaterom. List Powstańców Warszawskich

Powstańcy Warszawscy napisali list do pracowników służby zdrowia. Dziękują w nim swoim dzisiejszym kolegom i koleżankom, którzy są na pierwszej linii walki z epidemią. „Dobrze znamy cenę tej służby” - podkreślają.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koronawirus. Warszawa. Powstańcy Warszawscy napisali list do pracowników służby zdrowia
Koronawirus. Warszawa. Powstańcy Warszawscy napisali list do pracowników służby zdrowia (East News)
d4hlof3

Powstańcy Warszawscy wystosowali list do pracowników służby zdrowia z wyrazami podziękowań, uznania i wdzięczności za walkę z epidemią koronawirusa. Zwracają się też do polskiej młodzieży, aby została w domach i w ten sposób pomogła tym, którzy walczą o życie ludzkie.

List przekazano na ręce prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

"My, żyjące jeszcze uczestniczki i uczestnicy Powstania Warszawskiego – służba liniowa i służba sanitarna – zwracamy się do Was, naszych dzisiejszych koleżanek i kolegów, znajdujących się na pierwszej linii walki z epidemią: lekarzy, pielęgniarek, ratowników i służb pomocniczych – z wyrazami podziękowań, uznania i wdzięczności” – napisano w liście.

d4hlof3

Powstańcy podkreślają: "dobrze znamy cenę tej służby i towarzyszymy Wam myślą i całym sercem”.

Autorzy listu zwrócili się też do całej polskiej młodzieży. "Kochani młodzi ludzie – zostając w domach i ucząc się rzetelnie w czasie tej koszmarnej epidemii pomagacie tym, którzy walczą też o Wasze życie i Waszą przyszłość. Bądźcie z nimi solidarni” – zaapelowali.

List zamieścił na profilu na Twitterze prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

"Bohaterowie bohaterom. Dziś trafił do mnie list Powstańców Warszawskich do pracowników ochrony zdrowia. Dziękują za piękną służbę w trudnych czasach i apelują do młodzieży o solidarność. Powstańcy wiedzą najlepiej, czym jest służba i odpowiedzialność. Posłuchaj Ich. Zostań w domu” – napisał na Twitterze prezydent.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d4hlof3

Podziel się opinią

Share

d4hlof3

d4hlof3