Trwa ładowanie...
d17a8r5

Kradł laptopy, papierosy, słodycze i pieniądze. Został zatrzymany przez policję

34-latek w chwili zatrzymania posiadał m.in. dwa łomy, dwa laptopy, papierosy, słodycze oraz pieniądze w kwocie 870 złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kradł laptopy, papierosy, słodycze i pieniądze. Został zatrzymany przez policję
d17a8r5

Otwoccy kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie ośmiu przestępstw przeciwko mieniu. Mieszkaniec Otwocka usłyszał już zarzuty.

Kryminalni z otwockiej komendy od dawna zajmowali się sprawami włamań do których dochodziło na terenie powiatu. W wyniku prowadzonej pracy operacyjnej, wytypowali mężczyznę, podejrzewanego o dokonywanie tego typu przestępstw. 34-latek w chwili zatrzymania posiadał m.in. dwa łomy, dwa laptopy, papierosy, słodycze oraz pieniądze w kwocie 870 złotych. Jeden z laptopów okazał się poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Pieniądze zabezpieczono na poczet przyszłych roszczeń.

Dochodzeniowcy skrupulatnie zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Otwocka 8 zarzutów: kradzieży, rozboju, czterech zarzutów kradzieży z włamaniem oraz dwóch usiłowań kradzieży z włamaniem. Sąd zastosował wobec 34-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu: najbliższe trzy miesiące 34-latek spędzi w jednym z warszawskich aresztów.

d17a8r5

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Za rozbój kodeks karny przewiduje 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie również:

d17a8r5

Podziel się opinią

Share
d17a8r5
d17a8r5