Trwa ładowanie...

Kradli hondy ze stołecznych parkingów [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali członków zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się kradzieżami samochodów marek japońskich

Share
Kradli hondy ze stołecznych parkingów [ZDJĘCIA]
d48rp6t

Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn z grupy przestępczej, którzy przy użyciu specjalnych modułów samochodowych i sprzętu elektronicznego uruchamiali zaparkowane na terenie warszawskich parkingów pojazdy marek japońskich, a następnie kierowali się do wynajmowanegi terenu w Markach, gdzie mieli swoją „dziuplę” samochodową.

Jak odnaleziono tych mężczyzn? Ustalono, że poruszają się oni dwoma samochodami: volvo na niemieckich numerach rejestracyjnych i peugeotem z francuskimi numerami rejestracyjnymi. Tymi pojazdami jeżdzili na "łowy".

Mężczyźni pod koniec sierpnia sprawdzali warszawskie parkingi. Na początku września dokonali kradzieży hondy crv, zaparkowanej przy jednej z ulic na Białołęce. Gdy policjanci dotarli do mareckiej „dziupli”, znaleźli tą właśnie skradzioną chwilę wcześniej na warszawskiej Białołęce hondę crv oraz skradzioną dzień wcześniej z parkingu przy ul. Klasyków w Warszawie hondę civic. Pojazdy miały zamontowane tablice rejestracyjne z innych pojazdów.

d48rp6t

Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn: 30-letniego Mariusza S. ps. „Many” i 29-letniego Pawła P. ps. ”Sklejka”. 30-latkowi zostały przedstawione zarzuty paserstwa, natomiast 29-latek dostał zarzuty kradzieży z włamaniem.

Dziś sąd podjął decyzję o trzymiesięcznym tymczasowym areszcie wobec Pawła P.

d48rp6t

Podziel się opinią

Share
d48rp6t
d48rp6t