Trwa ładowanie...
d2yapmm
Artykuł sponsorowany
kredyt

Kredyt gotówkowy. Jaki powinien być, by był korzystny?

Potrzebujesz gotówki, jednak nie możesz czekać, aż odłożysz potrzebną kwotę? Nie masz też oszczędności, które umożliwiłyby Ci sfinansowanie zakupu, o którym myślisz? W tej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Jakie aspekty sprawiają, że środki pochodzące z tego źródła skutecznie pomogą Ci zrealizować Twoje cele? Co sprawia, że produkt ten jest odpowiedzią na potrzeby klienta?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kredyt gotówkowy. Jaki powinien być, by był korzystny?
(Fotolia)
d2yapmm

Polacy często korzystają z kredytów gotówkowych – co mówią statystyki?

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez IMAS International na zlecenie Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej „Dlaczego Polacy się zadłużają” aż 75% badanych w wieku 18-64 lat zadeklarowało, że przynajmniej raz w życiu zaciągnęło pożyczkę lub kredyty gotówkowe. Zazwyczaj były to pieniądze potrzebne na zakup sprzętu RTV i AGD, a także remont, jak również kupno samochodu. Co ciekawe, statystyczny Polak ma średnio 1,6 zobowiązania wobec banków, firm pożyczkowych i innych instytucji oraz rodziny bądź znajomych.

Gdzie najczęściej pożyczamy pieniądze? Zazwyczaj robimy to w banku. Jak pokazują informacje ze wspomnianego źródła, aż 75 proc. posiada zobowiązanie, jakimi są kredyty konsumpcyjne, samochodowe lub hipoteczne. Nieco mniej, bo co piąta osoba spłaca je w sklepie, w którym kupiło swój nowy sprzęt. Warto jednak zaznaczyć, że zakupy te również były najczęściej finansowane ze środków, których właścicielem są banki.

d2yapmm

Polacy coraz częściej zaciągają zobowiązania kredytowe. Wynika to nie tylko z rosnących potrzeb konsumenckich. Znaczenie ma tu także, że produkty te są coraz bardziej dopasowane do potrzeb ich odbiorców. Co zalicza się do takich zalet kredytów gotówkowych?

Kredyt w Santander Consumer Banku – co możesz zyskać?

Niemal każdy, kto decyduje się na zobowiązanie kredytowe w tym banku, może liczyć na proste, a także jasne zasady. Zapewnia to klientowi poczucie bezpieczeństwa, sprawia, że rozumie on mechanizmy związane z jego finansami. I co ważne świadomie podpisuje umowę o kredyt gotówkowy. Czynność ta poprzedzona jest weryfikacją i oceną zdolności kredytowej. I dopiero po tym dochodzi do sfinalizowania ustaleń. Oprócz tego jest to rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ wszelkie formalności można dopełnić bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu. Jest to prawdziwa oszczędność czasu i energii!

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę tego znanego i cieszącego się dużym zaufaniem podmiotu, może ponadto liczyć na stałe i niskie oprocentowanie.

Informacja na temat tego, jak wysokie jest aktualne RRSO, znajduje się na stronie internetowej Santander Consumer Banku w zakładce kredyty gotówkowe. Jego wysokość to wskaźnik mówiący o całkowitym koszcie ponoszonym przez konsumenta. Co więcej, rata takiego kredytu dopasowana jest do indywidualnych możliwości danego kredytobiorcy. Każdy z nich ma możliwość zdecydowania o jej wysokości.

d2yapmm

Podziel się opinią

Share

d2yapmm

d2yapmm