Trwa ładowanie...
holderName

Krucjata Różańcowa przejdzie przez Śródmieście. ZTM ostrzega przed utrudnieniami

"Autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krucjata Różańcowa przejdzie przez Śródmieście. ZTM ostrzega przed utrudnieniami
holderName

Krucjata Różańcowa w ramach Marszu Pokutnego ma przejść dziś ulicami Warszawy. Wyruszy z pl. Zamkowego i dojdzie aż pod Sejm. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzega przed utrudnieniami w komunikacji.

Jak czytamy na stronach Krucjaty, marsz odbędzie się m.in. koło siedziby TVP na pl. Powstańców "gdzie mieszczą się główne studia propagandy i dezinformacji publicznej od dziesięcioleci siejących nienawiść oraz kłamstwa". - Modlić się będziemy o konieczne zmiany w mediach i nawrócenie środowisk dziennikarskich - informują organizatorzy.

O możliwych utrudnieniach w rejonie Śródmieścia informuje Zarząd Transportu Publicznego . W dniu 11.12.br. w ramowych godz. 16:45 – 19:45 odbędzie się przemarsz na trasie: pl. Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – pl. Powstańców Warszawy – Moniuszki – Jasna – Zgoda – Bracka – Krucza – Żurawia – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Matejki pod gmach Sejmu RP.

holderName

- W przypadku braku możliwości przejazdu wyżej wymienionymi ulicami autobusy ZTM zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi - dodają urzędnicy ZTM-u.

Przeczytajcie też: Wykorzystano najsłynniejsze zdjęcie Niedenthala. Fotograf protestuje

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName