Trwa ładowanie...
dh3u7st

Krystyna Pawłowicz o decyzji Hanny Gronkiewicz Waltz ws. Marszu. "Po prostu prowokuje"

"Sprawy organizacji zgromadzeń cyklicznych, a takim jest Marsz Niepodległości, nie leżą w kompetencji prezydenta miasta" - stwierdziła Krystyna Pawłowicz. Posłanka PiS nie uznaje decyzji, którą podjęła dziś ws. Marszu Niepodległości Hanna Gronkiewicz-Waltz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz uważa, że prezydent Warszawy podjęła decyzję, do której nie miała prawa
Krystyna Pawłowicz uważa, że prezydent Warszawy podjęła decyzję, do której nie miała prawa (PAP, Fot: Sławomir Kamiński)
dh3u7st

"Uwaga!!! Sprawy organizacji zgromadzeń cyklicznych, a takim jest Marsz Niepodległości, nie leżą w kompetencji prezydenta miasta, też takiego jak Hanna Gronkiewicz-Waltz" - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Posłanka PiS zaznaczyła, że zakaz na przejście marszu może wydać wyłącznie wojewoda mazowiecki. "Podobnie we Wrocławiu" - dodała. W dolnośląskiej stolicy prezydent Rafał Dutkiewicz również zabronił marszu narodowców.

"Hanna Gronkiewicz-Waltz po prostu prowokuje Polaków" - uznała Pawłowicz.

dh3u7st

Prezydent Warszawy w środę poinformowała o zakazie organizacji w stolicy Marszu Niepodległości. - Uważam z całą odpowiedzialnością, że nie tak powinno wyglądać stulecie odzyskania przez państwo polskie niepodległości - stwierdziła podczas konferencji Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Zobacz także: Jarosław Gowin wskazuje, co zaszkodziło Zjednoczonej Prawicy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dh3u7st

Podziel się opinią

Share

dh3u7st

dh3u7st