Trwa ładowanie...

Kto rozpoznaje tego mężczyznę?

Może mieć związek z kradzieżą telefonów komórkowych podczas remontu budynku

Share
Kto rozpoznaje tego mężczyznę?
d2b0by7

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży telefonów komórkowych. Osoba widoczna na publikowanych zdjęciach może mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonów komórkowych. Nieznany dotąd sprawca ukradł je pracownikom jednej z firm podczas prowadzonego przez nich remontu budynku.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12.

d2b0by7

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92 lub w formie elektronicznej na adres krp1warszawa@policja.waw.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2b0by7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b0by7
d2b0by7