Trwa ładowanie...

Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

"Każdy sygnał zostanie dokładnie sprawdzony"

Share
Kto rozpoznaje tych mężczyzn?
dauvtoj

Policjanci z dochodzeniówki pracują przy sprawie dotyczącej kradzieży portfela z dokumentami, pieniędzmi i kartą kredytową. Do zdarzenia doszło 20 marca w Mińsku Mazowieckim. Policjanci dotarli do nagrań, na których są widoczne osoby mogące mieć związek z opisywanym zdarzeniem.

Jak ustalili mundurowi, przy pomocy skradzionej karty dokonano szeregu płatności. Właściciela karty narażono więc na sporą, finansową stratę. - Na nagraniu z kolejowego biletomatu, w którym prawdopodobnie użyto kradzionej karty kredytowej, widoczni są młodzi mężczyźni. W celu wyjaśnienia okoliczności kradzieży ważne jest ustalenie ich personaliów i przesłuchanie - wyjaśniają policjanci .

dauvtoj

Policjanci zapewniają także, że w tej sprawie każdy społeczny sygnał będzie nieoceniony i zostanie dokładnie sprawdzony. - Wykrycie tej sprawy, w dużej mierze zależy od ustalenia personaliów osób widocznych na zdjęciach - informują. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby, to proszony jest o kontakt z asp. Markiem Dudą. Można dzwonić bezpośrednio pod nr 25 759 73 12, do oficera dyżurnego 25 759 72 00 lub na alarmowe 997 i 112. Można też napisać e-mail na adres: policjaminskmazowiecki@vp.pl.

dauvtoj

Podziel się opinią

Share
dauvtoj
dauvtoj