Trwa ładowanie...

Kto zasiądzie w obwodowych komisjach wyborczych?

Referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz odbędzie się 13 października. Już dziś można się zgłaszać do pracy w OKF!

Kto zasiądzie w obwodowych komisjach wyborczych?
d24vf2y
d24vf2y

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że zdobyto wymaganą liczbę 133 575 podpisów pod referendum ws. odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz . Referendum odbędzie się 13 październikaw godzinach 7:00 - 21:00.

Już dziś warszawiacy mogą zgłaszać się do pracy w Obwodowych Komisjach Referendalnych. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową biuro@ws.warszawa.pl podając w zgłoszeniu:

Imię i nazwisko
Numer PESEL
Adres zameldowania
Dzielnica
Telefon
Mail

d24vf2y

Członkowie komisji muszą być zameldowani w Warszawie i mieć skończone 18 lat. Po zgłoszeniu członków Obwodowych Komisji Referendalnych planowane jest przeprowadzenie szkolenia w zakresie obowiązków, uprawnień i praw członków OKF.

Członkom Obwodowych Komisji Referendalnych przysługuje zryczałtowana dieta za czas związany z przeprowadzeniem głosowania oraz ustaleniem wyników głosowania. Dieta ta przysługuje w wysokości ustalonej w uchwale Państwowej Komisji Wyborczej i wynosi 160 zł.


Wniosek o referendum przygotowała Warszawska Wspólnota Samorządowa, pod hasłem "Warszawy nie stać na Hannę Gronkiewicz-Waltz!". Samorządowcy obarczają Prezydent Warszawy winą za podwyżki cen biletów a jednoczesne cięcia w kursowaniu komunikacji miejskiej, jak również cięcia w oświacie oraz zbyt wysokie stawki za wywóz śmieci. Wnioskodawcy wskazują także na zły nadzór nad inwestycjam.

d24vf2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24vf2y