Trwa ładowanie...

Kto zrobi najlepsze zdjęcie Ikarusa?

ZTM i MZA ogłaszają konkurs. Prace można wysyłać do 7. listopada

Share
Kto zrobi najlepsze zdjęcie Ikarusa?
d1wk914

Autobusy marki Ikarus przez wiele lat były symbolem komunikacji miejskiej w stolicy. Przejechały miliony kilometrów i przewiozły miliardy pasażerów. Dziś powoli odchodzą do lamusa. Na ulicach jest ich coraz mniej, są już stare, zużyte i niekomfortowe dla pasażerów. Niebawem, jako pojazdy zabytkowe, będą kursować jedynie na liniach okolicznościowych.

Żeby nie pozwolić im odejść w zapomnienie, ZTM oraz MZA ogłaszają konkurs na najładniejsze zdjęcie Ikarusa. Konkurs będzie trwał do 7 listopada (ostatni dzień nadsyłania prac). Zdjęcia na płytach CD należy składać w kancelarii ZTM przy ul. Żelaznej 61 wraz z podpisanym stosownym oświadczeniem (w załączeniu). Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę fotografii wykonanych zarówno w pionie jak i poziomie.

Spośród nadesłanych prac jury do 13 listopada wybierze najlepsze. Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronach organizatorów do 15 listopada. O terminie wręczenia nagród zostaną powiadomieni drogą mailową. Autorzy trzech najlepszych zdjęć otrzymają nagrody. Najlepsze zdjęcia zostaną opublikowane na stronach internetowych organizatorów do 28 listopada. Trafią również do bazy fotograficznej i będą mogły być wykorzystywane w celach promocyjnych.

d1wk914
d1wk914
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wk914