Trwa ładowanie...

Ktoś strzela do samochodów na Ursynowie!

18 uszkodzonych samochodów w ciągu pół roku. Policja bezradna

Share
Ktoś strzela do samochodów na Ursynowie!
d2oy2qi

Jakaś osoba, mieszkająca na Natolinie i Kabatach strzela z wiatrówki w szyby samochodów. O sprawie informuje Gazeta.pl, którą poinformował o tym czytelnik. "Na Ursynowie kolejny raz doszło do ostrzelania szyb w samochodach. Policja potwierdza, że w tym rejonie od listopada grasuje przestępca, który strzela do samochodów. Dzisiaj to samochody, a jutro mogą być dzieci" - napisał Łukasz.

Policja potwierdziła, że przy ul. Lokajskiego ktoś uszkodził szyby w trzech autach. Stało się to najprawdopodobniej w nocy z piątku na sobotę. Właściciele samochodów powiadomili już policję. O tym, że to strzały świadczyć może niewielki otwór w dwóch szybach (jak na zdjęciu powyżej, trzecia szyba była kompletnie rozbita). Mundurowi nie znaleźli jednak śrutu w żadnym z aut.

d2oy2qi

To nie pierwszy taki przypadek w tej okolicy. W listopadzie zeszłego roku w podobny sposób uszkodzono szyby aż w sześciu samochodach! Do tego zdarzenia doszło w pobliżu ul. Jeżewskiego i Dembego. Później, w grudniu szyby uszkodzono w kolejnych, dziewięciu autach. Dochodzenia w tych sprawach już umorzono.

d2oy2qi

Podziel się opinią

Share
d2oy2qi
d2oy2qi