Trwa ładowanie...
d1r54pa
warszawa

Ktoś ukradł dywanik z windy. Nie będzie mógł spać spokojnie

Przedmioty znajdujące się na klatce jednego z bloków należących do Spółdzielni Mieszkaniowej Bródno stały się łakomym kąskiem dla złodzieja. Jak się jednak okazuje, nie ujdzie mu to na sucho.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nietypowy apel pojawił się w witrynie z ogłoszeniami na warszawskim osiedlu "Toruńska".
Nietypowy apel pojawił się w witrynie z ogłoszeniami na warszawskim osiedlu "Toruńska". (twitter.com, Fot: Bartosz Chyż / Gazeta Wyborcza)
d1r54pa

Rowery, wózki dziecięce lub nawet żarówki - pomysły na to, co ukraść z klatek schodowych są nieograniczone, a wyobraźnia chętnych do zdobycia takich łatwych łupów nieograniczona. Kogoś jednak za bardzo poniosła ułańska fantazja. Widocznie stojące na parapecie doniczki z kwiatami nie zadowoliły w pełni rabusia. Postanowił więc pokusić się na... dywanik z windy.

Zdjęcie przedstawiające komunikat administracji budynku, w którym doszło do tego nikczemnego występku 24 maja, umieścił na swoim profilu dziennikarz Gazety Wyborczej - Bartosz Chyż.

Chodzi o blok na terenie osiedla "Toruńska" w Warszawie. Pomimo upływu miesiąca od incydentu, śledztwo trwało. Zdecydowano podjąć radykalne środki. Okazało się, że w lokalach znajdują się kamery. Aby to zweryfikować, skontaktowaliśmy się z administracją spółdzielni.

d1r54pa

PRZECZYTAJ: Złodziej wchodził na teren szkoły i szperał w plecakach uczniów. Nagrały go kamery

- Potwierdzam, w każdym budynku mamy monitoring. Urządzenia nagrywające są zainstalowane przy wejściu, na parterze i w windach. Zapisujemy dzięki temu materiał z ostatnich dwóch, trzech tygodni - przekazał nam w rozmowie telefonicznej przedstawiciel działu technicznego "Toruńskiej". Natomiast o zdarzeniu dowiedziano się bezpośrednio od redakcji WawaLove. Wynika z tego, że nikt tej sprawy dotąd nie zgłosił.

Jak można było się spodziewać, zuchwała kradzież została zarejestrowana na wideo. Postanowiono jednak dać ostatnią szansę rzezimieszkowi. Wygląda na to, że złodziej znalazł się w tej sytuacji pod ścianą.

- Monitoring zarejestrował, kto wziął dywanik z windy osobowej, więc połóż go tam, gdzie leżał - można przeczytać na kartce wsadzonej do gablotki.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

ZOBACZ WIDEO: Złodziej walczył z drzwiami, by wtargnąć do domu. Nawet nie zauważył, że ktoś go nagrywa

d1r54pa

Podziel się opinią

Share

d1r54pa

d1r54pa