Kulturalny przystanek. Od teraz pasażerowie czują się jak u siebie

Stołeczne wiaty autobusowe nie grzeszą urodą. Mają przede wszystkim spełniać swoją funkcję - osłaniać przed deszczem, wiatrem, informować o rozkładzie jazdy i umożliwiać odpoczynek w oczekiwaniu na transport. Ale ten przystanek jest jedyny w swoim rodzaju...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tekstylny element sprawił przechodniom i podróżującym miłą niespodziankę.
Tekstylny element sprawił przechodniom i podróżującym miłą niespodziankę. (Facebook.com, Fot: Czytelniczka)
WP

Zdjęcie nietypowej ozdoby z ulicy Kompasowej (Praga-Południe) pojawiło się na facebookowej grupie "Uwaga, śmieciarka jedzie - Warszawa". Opublikowała je pani Justyna. - Dywan w przyzwoitym stanie. Obok kontener, w środku kanapa i (inny - przyp. red.) dywan, ale już raczej nie do odratowania - brzmi treść podpisu pod fotografią.

Misternie utkany materiał leżący pod przystankową ławką w ciągu 20 godzin zyskał ponad 300 polubień. Komentujący żartowali: "może jakiś Alladyn przylecial?", "ech, ten budżet partycypacyjny", "tu jest jakby luksusowo", "wersalki nie dali", "jeszcze bym jakąś lampkę po prawej dała" itp.

Zapytaliśmy autorkę wpisu, jaki sposób dywan trafił na przystanek autobusowy: - W zasadzie jest to zdjęcie mojego partnera, z którym byłam na spacerze. Obok stał kontener na gabaryty, w którym znajdowała się kanapa i jeszcze jeden lub dwa dywany w zdecydowanie gorszym stanie, niż ten rozłożony na przystanku. Zapewne ktoś chciał zrobić coś zabawnego i zaaranżował przystanek w to, co łatwo było mu wyciągnąć z kontenera. Tym samym sprawił niespodziankę przechodniom i podróżującym. Myślę, że z tego mogłaby być bardzo dobra reklama outdoorowa sklepu meblarskiego. Choć wydaje mi się, że już coś takiego było - przekazała nam pani Justyna.

WP

Nie trzeba było długo czekać na przeróbki (słynnego już wśród mieszkańców Pragi-Południe) zdjęcia. Wśród komentarzy znalazł się m.in. mem udostępniony przez panią Victorię. Przedstawiamy go poniżej.

Facebook.com
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

PRZECZYTAJ: Rozbite szkło i uszkodzona konstrukcja. Wandale zniszczyli przystanek na Woli

WP

ZOBACZ WIDEO: Siwiec parkuje na przystanku autobusowym

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP