Trwa ładowanie...

Labirynt Światła w Wilanowie [ZDJECIA]

Share
Labirynt Światła w Wilanowie [ZDJECIA]
d3ivkbv

W ubiegły weekend odwiedziliśmy Ogród Wilanowski, aby zobaczyć Labirynt Światła. To kolorowa instalacja z bajkowymi motywami inspirowanymi "Alicją w Krainie Czarów". Zobaczcie jak było!

*Zobacz również: Iluminacja rozbłysła! [Wideo]*

W sobotę, tuż obok Ogrodu, na Pałacu w Wilanowie można było obejrzeć kolorowy mapping, na który warszawiacy przyszli wyjątkowo - jak na warunki pogodowe - tłumnie. Podobne tłumy stały w kolejce do Labiryntu Światła.

d3ivkbv

Wielu spotkała niespodzianka - otwarcie Labiryntu przesunięto z piątku na sobotę, a obiecano, że wstęp w dniu otwarcia będzie darmowy. Niestety nie był i sporo osób głośno wyrażało niezadowolenie. Do tego w kolejce do kasy trzeba było czekać kilkadziesiąt minut

Labirynt Światła t*o instalacja złożona z ok. 150 tys. kolorowych lampek rozmieszczonych w przestrzeni ogrodu wilanowskiego na powierzchni ponad 1000 mkw!* Poprzez Labirynt Światła i działania, które będą mu towarzyszyć, Muzeum Pałac w Wilanowie chce "wprowadzić trochę kolorów oraz ciepła i w ten sposób ogrzać mroźne zimowe wieczory".

Ceny biletów za wstęp do Labiryntu Światła: 0 zł – dzieci do lat 7, 3 zł – bilet ulgowy, 5 zł – bilet pełny. W czwartki wstęp jest bezpłatny.

Labiryntowi Światła będą towarzyszyć różnorodne warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych odbywające się w każdy weekend od 7 grudnia 2013 r. do 9 marca 2014 r. w godz. 16:00-20:00. Nie zabraknie też *specjalnego rodzaju gry światłem, jaką jest mapping , który zaprezentowany będzie na fasadzie XVII-wiecznego pałacu w wybrane wieczory. *Zaglądajcie na stronę: www.wilanow-palac.pl , na której informacje będą podawane na bieżąco.

d3ivkbv

Podziel się opinią

Share
d3ivkbv
d3ivkbv