Trwa ładowanie...

Latający Sen Pszczoły kontratakuje!

Ekipa ze zniszczonego klubu na Pradze organizuje kolejną imprezę "na wyjeździe"

Latający Sen Pszczoły kontratakuje!
d3c8g94
d3c8g94

Okazuje się, że praski karnawał Snu Pszczoły, który na Urodziny Pragi przyciągnął tłumy warszawiaków, nie był jednorazową imprezą zorganizowaną przez ekipę ze zniszczonego klubu . Firma BBI Devolpment, która nieodpłatnie udostępniła przestrzeń na organizację wydarzenia na terenie Fabryki Wódek Koneser, udostępni Snowi Pszczoły dawną siedzibę Teatru Konsekwentnego także w najbliższą sobotę.

Jesteśmy jak Jedi, którzy stracili swoją bazę i teraz podróżują po galaktyce, by znaleźć dla siebie nowe miejsce - mówi nam Bartosz Mindewicz, menedżer Latającego Snu Pszczoły. Planują utworzenie klubu w nowym miejscu, jednak póki co funkcjonują jako Latający Sen Pszczoły i zamierzają organizować swoje imprezy w innych warszawskich lokalizacjach.

Nie chcieliśmy rezygnować z wydarzeń, które miały odbyć się w Śnie Pszczoły w lutym - mówi Bartosz Mindewicz - Czasu jest trochę więcej niż przy Urodzinach Pragi, więc dodamy jeszcze więcej Pszczelego klimatu do wspaniałych przestrzeni Konesera. Dlatego* program sobotniej imprezy będzie bardzo zróżnicowany:* o 20:00 zacznie Stand-Up Polska, swój udział potwierdzili: Cezary Jurkiewicz, Karol Kopiec i Antoni Syrek-Dąbrowski. Potem odbędzie się impreza, na której zagrają: Rastamaniek, Hungry Hungry Models, Green Jesus oraz Fifti.

Latający Sen Pszczoły
Fabryka Wódek Koneser, dawna siedziba Teatru Konsekwentnego, Ząbkowska 27/31
16 lutego 2013 (sobota), godz.20:00

Wstęp: do 21.00 5zł, potem 10zł

Szczegóły na stronie wydarzenia .

d3c8g94
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c8g94