Trwa ładowanie...
d2eayjo

Lato w Parku Odkrywców CNK

Leżaki, gry planszowe i plenerowe, bańki mydlane, warsztaty miejskiego ogrodnictwa i architektury - w każdy weekend od 6 lipca do 25 sierpnia. WSTĘP WOLNY!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lato w Parku Odkrywców CNK
d2eayjo

W letnie weekendy na odwiedzających Park Odkrywców czekają wygodne leżaki, czytelnia czasopism, zajęcia pilates oraz wypożyczalnia gier planszowych i plenerowych. Wszystkich, którzy chcą stworzyć coś namacalnego, mogą wziąć udział w warsztatach miejskiego ogrodnictwa oraz w zajęciach architektonicznych. Park zapełni się także animatorami Kopernika, zaopatrzonymi w specjalny wózek laboratoryjny, pełen sprawdzonych patentów na dobrą zabawę. Na najmłodszych czekają pokazy baniek mydlanych i tęcza powstająca na zawołanie.

UZIEMIENI__

soboty, godz. 11.00 – 15.00
Uziemieni to cykl warsztatów z pogranicza ogrodnictwa i projektowania, promujących tzw. zrównoważone myślenie o życiu w mieście. W każdą letnią sobotę będzie okazja, aby wypracować nowe zielone standardy dla Warszawy. Będzie projektowanie makiety idealnego miasta, budowa „string gardens” (kwiatowe kule), mini ogródek warzywny, samonawadniające się doniczki i basen z roślinami wodnymi.
Szczegółowy program zajęć na www.kopernik.org.pl

d2eayjo

Warsztaty są realizowane w ramach programu Uzdrowisko Warszawa.

MIASTOTWORY

niedziele, godz. 11.00 – 13.00

Zapraszamy dzieci do zaprojektowania i zbudowania eksperymentalnych miastotworów! W każdą letnią niedzielę będzie można stworzyć inne miasto, zobaczyć, jakie stoją przed nim problemy i wspólnymi siłami postarać się je rozwiązać.

d2eayjo

SŁYSZĘ MIASTO

soboty, godz. 19.00 – 21.30

O tym, jak głośne bywa miasto wie każdy jego mieszkaniec. Idąc ulicą często nie możemy usłyszeć własnego głosu, nie mówiąc już o dzwonku telefonu. Czy jesteśmy w stanie z tej kakofonii dźwięków wychwycić subtelne odgłosy i odkryć ich piękno? Próbujemy!

Słyszę MIASTO to interaktywna instalacja dźwiękowa, która w każdą letnią sobotę pozwala odkryć inną sferę akustyczną Warszawy. Możemy usłyszeć kompozycje Pawła Cytry, wykorzystujące nagrania terenowe (szumy ulicy, rezonanse budynków i mostów, szepty ludzkie, pogłosy przestrzenne tuneli i przejść podziemnych) połączone ze ścieżką melodyczną i komputerowymi efektami dźwiękowymi. Korzystając ze specjalnych stanowisk modelowania dźwięku, wszyscy chętni mogą także wziąć udział w komponowaniu.

d2eayjo

Więcej: www.kopernik.org.pl

Podziel się
Podziel się
Podziel się
d2eayjo
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
d2eayjo
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d2eayjo

d2eayjo
d2eayjo