Trwa ładowanie...
d1jq9q8

Łazienki Królewskie również oczarują świąteczną iluminacją

W okresie świątecznym łazienkowskie ogrody będą otwarte dla zwiedzających aż do godziny 22.00.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łazienki Królewskie również oczarują świąteczną iluminacją
d1jq9q8

Już w najbliższą sobotę po zmroku Łazienki Królewskie rozbłysną świąteczno-noworocznym blaskiem. Imponująco rozświetlone bramy Muzeum wskażą drogę ku nastrojowo rozświetlonej alei Chińskiej, na której zwiedzający spotkają świetliste postaci. Atrakcją dla najmłodszych będzie pięknie udekorowana choinka, rozświetlająca taras przed Pałacem na Wyspie.

W tym roku łazienkowskie ogrody będą rozświetlone świątecznym blaskiem od 5 grudnia aż do końca lutego 2016 roku. - Cieszymy się, że iluminacja świąteczna, która w zeszłym roku przyciągnęła tysiące osób, znów zagości w Łazienkach Królewskich. Nastrojowy spacer po rozświetlonych Łazienkach Królewskich to doskonała propozycja na zimowe wieczory zarówno dla dzieci jak i dorosłych – podkreśla Katarzyna Obuchowicz-Skopiec z Łazienek Królewskich.

Iluminacja świetlna i stylowe dekoracje podkreślą wyjątkowy charakter i historię tego miejsca. Trasa świątecznego spaceru będzie wiodła od bramy znajdującej się przy ul. Agrykola, wzdłuż Alei Chińskiej, do bramy przy ulicy Gagarina. Na Alei Chińskiej zwiedzającym będą towarzyszyły imponujących rozmiarów, świetliste postaci dworzan w strojach z epoki. Na rodziny z dziećmi czeka szczególna atrakcja – taras Pałacu na Wyspie ozdobi żywa choinka, ozdobiona światłem i bombkami.

d1jq9q8

Iluminacje świąteczne w Łazienkach Królewskich będzie można podziwiać do końca lutego 2016 roku. W tym okresie łazienkowskie ogrody będą otwarte dla zwiedzających aż do godziny 22:00. Wstęp oczywiście wolny.

Przeczytajcie więcej o świątecznych iluminacjach w stolicy

d1jq9q8

Podziel się opinią

Share

d1jq9q8

d1jq9q8