Legia straciła pozycję lidera Ekstraklasy!

Zremisowała z Górnikiem Zabrze 2:2!

d2xzs1s
d2xzs1s

Legia Warszawa w Zabrzu zremisowała z Górnikiem 2:2. Pierwszy gol padł na początku spotkania. Strzelił go Marek Saganowski, zapewniając stołecznej drużynie prowadzenie. Na kolejną bramkę kibice musieli czekać do 81. minuty, kiedy wyrównał głową Przemysław Oziębała. Zaledwie 3 minuty później do bramki gospodarzy strzelił Dominik Furman. Wydawało się, że legioniści mają zwycięstwo w kieszeni, ale w 91. minucie, w doliczonym czasie gry, Górnik wyrównał strzałem Adama Dancha.

Legia wróciła do Warszawy z jednym punktem i tym samym straciła pozycję lidera w tabeli Ekstraklasy. W chwili obecnej prowadzi Widzew Łódź, który nie stracił do tej pory ani jednego punktu – zawodnicy z Łodzi wygrali wszystkie rozegrane dotychczas spotkania.