Trwa ładowanie...

Legia Warszawa: bilety na Ligę Mistrzów wyprzedane!

"Mecze z Borussią, Realem i Sportingiem obejrzą przede wszystkim wierni kibice Legii."

Legia Warszawa: bilety na Ligę Mistrzów wyprzedane!
d3c8g94
d3c8g94

*Kibice Legii wykorzystali pełną pulę biletów przeznaczonych do sprzedaży zamkniętej i uprzywilejowanej. - Praktycznie zakończyliśmy sprzedaż wejściówek na mecze rundy grupowej Ligi Mistrzów- przyznaje Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa. *


Jak podkreśla Jakub Szumilewicz, nie ma już biletów na mecze rundy grupowej - Ponad 99% z nich sprzedaliśmy w ramach pakietów obejmujących wejściówki na wszystkie trzy mecze grupowe - wyjaśnia wiceprezes Zarządu Legii Warszawa.

- Szczególnie zależało nam na docenieniu karnetowiczów oraz tych, którzy wspierają Klub nie tylko od święta - mówi. W ostatniej fazie sprzedaży uprzywilejowanej, bilety na Ligę Mistrzów mogli kupować kibice, którzy w 2016 roku byli na Łazienkowskiej cztery razy, czyli w praktyce odwiedzali stadion raz na półtora miesiąca. - Cieszę się, że zgodnie z hasłem naszej najnowszej kampanii będziemy "Razem wsród Mistrzów", gdyż dzięki przyjęciu takich kryteriów oraz cen mamy pewność, że mecze z Borussią, Realem i Sportingiem obejrzą przede wszystkim wierni kibice Legii.

Przy odrobinie szczęścia spóźnialscy mogą mieć szansę zobaczyć swoją ulubioną drużynę w rozgrykwach Ligi Mistrzów. - Do kas oraz Internetu mogą jeszcze w najbliższych godzinach trafiać pojedyncze bilety z nieopłaconych lub zwróconych zamówień. - zapewnia Jakub Szumilewicz.

Źródło: Legia.com

Pzeczytajcie również: Legia Warszawa sprzedaje "mistrzowską" murawę

d3c8g94
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3c8g94